تمایل علنی ستاره پرسپولیس برای پیوستن به استقلال!

تمایل علنی ستاره پرسپولیس برای پیوستن به استقلال!

آفتاب نیوز :

وحدت هنانوف مدافع تاجیکستانی پرسپولیس از شرایط خود در پرسپولیس راضی نیست و به احتمال بسیار زیاد قرارداد خود را با این باشگاه تمدید نخواهد کرد.

به نقل از ورزش سه وحدت ابتدای فصل بیست و یکم و بعد از چند هفته معطلی به ترکیب پرسپولیس اضافه شد. او همراه با منوچهر صفروف دیگر بازیکن تاجیک بعد از درخشش درمرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2020 مقابل پرسپولیس چشم یحیی را گرفت با قیمت مناسبی سرخپوش شد. از همان ابتدا هم مشخص بود صفروف به عنوان وینگ بک جناح راست کیفیتی همسان با هنانوف ندارد و به همین خاطر بود که منوچهر خیلی زود جدا شد، اما هنانوف ماند تا به چالش حضور در یک تیم پرطرفدار ادامه دهد.

هنانوف فصل قبل کمتر از فصل اول حضورش در پرسپولیس بازی کرد، اما این فصل بعد از جدایی یحیی گل محمدی حتی آن دقایق کوتاه هم به او نرسید و در نیم فصل دوم بازیکنی کاملا نیمکت نشین بود.

هنانوف از قابلیت بازی در دفاع میانی، دفاع راست و هافبک تدافعی برخوردار است و در شرایطی که پرسپولیس در هر سه پست ستاره هایی دارد که خیلی کم جایگاه شان را از دست می دهند یا جانشین های باکیفیت تری نسبت به وحدت دارند توسط اوسمار خیلی کم به کار گرفته شد و حالا قصد جدایی دارد.

به نظر می رسد این مدافع تاجیک که در زمان حضورش در زمین با وجود ضعف های تکنیکی فوق العاده جسور و درگیرانه بازی می کند یکی از معدود بازیکنانی باشد که بعد از پایان فصل قرارداد خود با پرسپولیس را تمدید نخواهد کرد چرا که دنبال جدایی است.

در فصل زمستان و نیم فصل گفته شد این بازیکن به خاطر درخشش همراه تیم ملی کشورش در جام ملت های آسیا از باشگاه اف سی سیول کره جنوبی پیشنهاد دارد، اما هم این پیشنهاد جدی نشد هم اینکه اوسمار حاضر نبود در آن مقطع او را از دست بدهد.

با این وجود وحدت قصد دارد به باشگاه سابق خودش استقلال دوشنبه برگردد و دوباره جایگاه ثابتش در آن تیم را به دست بیاورد. ظاهرا او تصمیمش را هم گرفته و فصل بعد با اینکه سرخپوش خواهد ماند، اما برای استقلال بازی می کند.

اخیرا شنیده شده این بازیکن از گل گهر سیرجان هم پیشنهاد دارد کما اینکه در میانه فصل هم برخی باشگاه های لیگ برتری خواستار به خدمت گرفتن او بودند یا در مواردی که پرسپولیس دنبال بازیکنی می رفت او را به عنوان مهره ای برای مبادله نفرات درخواست می کردند، اما باشگاه پرسپولیس به این درخواست ها گوش نداد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمایل علنی ستاره پرسپولیس برای پیوستن به استقلال!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمایل علنی ستاره پرسپولیس برای پیوستن به استقلال!"، کلیک کنید.