تشریح آخرین وضعیت پرونده فساد در فوتبال/ یک مسیول سابق سازمان لیگ بازداشت شد

تشریح آخرین وضعیت پرونده فساد در فوتبال/ یک مسیول سابق سازمان لیگ بازداشت شد

به گزارش کاماکس بنابر اعلام مرکز رسانه ای قوه قضاییه، رییس کل دادگستری استان کرمان آخرین وضعیت پرونده فساد در باشگاه فوتبال مس رفسنجان را تشریح کرد و گفت: در حال حاضر 7 متهم در این پرونده تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند و رسیدگی به این پرونده با قاطعیت در دستور کار دادگستری استان کرمان و نهادهای امنیتی قرار دارد.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی با بیان اینکه تعداد بازداشتی های پرونده فساد در فوتبال به 3 نفر رسید، اظهار کرد: صبح امروز و در ادامه رسیدگی به پرونده فساد در یکی از باشگاه های فوتبال، یکی از مسیولان سابق سازمان لیگ به دستگاه قضایی در استان کرمان احضار و به اتهام اخذ رشوه با قرار تامین مناسب روانه زندان شد.

وی افزود:طی یک هفته گذشته نیز چهار نفر از متهمان پرونده به دستگاه قضایی استان کرمان احضار شده بودند که در این رابطه یکی از مسیولان سابق کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور نیز به اتهام اخذ رشوه با قرار تامین مناسب بازداشت شده است.

رییس کل دادگستری استان کرمان گفت:همچنین طی هفته جاری یکی از مسیولان سابق کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران نیز به دادگستری استان کرمان احضار شد و در حال حاضر به اتهام اخذ رشوه با قرار تامین مناسب در بازداشت به سر می برد.

حجت الاسلام والمسلمین حمیدی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از متهمان پرونده سردبیر یکی از سایت های مشهور ورزشی است که به اتهام تحصیل مال از طریق نامشروع تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و در حال حاضر با قرار وثیقه میلیاردی آزاد است.

وی در خصوص یکی دیگر از متهمان پرونده که سردبیر یکی از رسانه های ورزشی است، گفت: وی به دلیل بیماری از مرجع قضایی تقاضای مهلت جهت حضور در دادستانی کرده که پرونده وی نیز در حال رسیدگی است.

حجت الاسلام والمسلمین حمیدی افزود: تا کنون در ارتباط با این پرونده 7 متهم تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند که 3 نفر در بازداشت به سر می برند و متهمان دیگر پرونده با قرار وثیقه آزاد هستند، اما ممنوع الخروج شده اند.

وی گفت:دو نفر از متهمان این پرونده از مسیولان سابق باشگاه مس رفسنجان و مابقی متهمان در استان تهران هستند.

وی با بیان اینکه رسیدگی به پرونده فوق با قاطعیت در دستور کار دادگستری استان کرمان و نهادهای امنیتی قرار دارد، هشدار داد: قوه قضاییه در برخورد با فساد هیچ خط قرمزی ندارد و با مفسدان در هر پست و جایگاهی با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

وی از اصحاب رسانه و مطبوعات خواست که طبق قانون از بیان اسامی اشخاص قبل قطعی شدن احکام دادگاه ها پرهیز کنند.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشریح آخرین وضعیت پرونده فساد در فوتبال/ یک مسیول سابق سازمان لیگ بازداشت شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشریح آخرین وضعیت پرونده فساد در فوتبال/ یک مسیول سابق سازمان لیگ بازداشت شد"، کلیک کنید.