ترافیک نیمه سنگین در جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال

ترافیک نیمه سنگین در جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک نیمه سنگین در دو محور شمالی خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با کاماکس، درباره افزایش ترددها در جاده ها گفت: با نزدیک شدن به ایام تعطیلات خردادماه، حجم ترافیک در برخی محورهای کشور رو به افزایش است. 

وی با اشاره به وضعیت ترافیکی جاده های شمالی کشور افزود: در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و در آزادراه تهران – شمال محدوده انتهای تونل البرز ترافیک نیمه سنگین است. اما در محورهای هراز ، فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت تردد روان است. 

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره سایر محورها ادامه داد: ترافیک در آزادراه قزوین – کرج و کرج – تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک نیمه سنگین گزارش شده است.

شیرانی گفت: در محور شهریار – تهران در برخی مقاطع ترافیک نیمه سنگین است. همچنین  در آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا نیز معبر پرحجم است. 

وی با اشاره به وضعیت جوی جاده ها افزود: در هیچ یک از جاده های کشور بارش باران گزارش نشده است. 

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا ادامه داد: رانندگان و مسافران می توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی با شماره های 120 و 88255555 تماس بگیرند تا با اطلاع از شرایط حاکم بر جاده ها بهترین زمان و مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنند. 

پایان خبر کاماکس 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترافیک نیمه سنگین در جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترافیک نیمه سنگین در جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال"، کلیک کنید.