تداوم اجرای پروژه تربیت و آموزش سگ‌های جدید ردیاب هلال احمر – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

تداوم اجرای پروژه تربیت و آموزش سگ‌های جدید ردیاب هلال احمر - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری کاماکس، بابک محمودی گفت: پروژه تربیت و آموزش سگ‌های جدید ردیاب جمعیت هلال احمر با توجه به فراوانی حوادث جست جو و نجات در مناطق وسیع از جمله کوهستان‌ها، جنگل‌ها و مراتع بزرگ و تعداد مأموریت‌های واگذار شده به جمعیت هلال احمر در حوزه جست جو از دو سال گذشته در دستور کار مرکز آنست سازمان امداد و نجات قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به رویکردهای جدید سازمان امداد و نجات و همچنین جمعیت هلال احمر این پروژه‌ها در سال گذشته در استان مازندران به صورت پایلوت راه‌اندازی شده است.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور در پایان گفت: خوشبختانه این طرح تا کنون با توجه به ارزیابی‌های انجام شده مثبت اعلام شده است و این پروژه‌ها تا پایان سال به صورت مستمر در چندین استان کشور برگزار خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تداوم اجرای پروژه تربیت و آموزش سگ‌های جدید ردیاب هلال احمر – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تداوم اجرای پروژه تربیت و آموزش سگ‌های جدید ردیاب هلال احمر – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.