تاکید تاج به پیگیری و نظارت بر دستورالعمل‌ها توسط سازمان لیگ – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

تاکید تاج به پیگیری و نظارت بر دستورالعمل‌ها توسط سازمان لیگ - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری کاماکس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در نامه‌های ارسالی رئیس فدراسیون در این باره آمده است:

ریاست محترم سازمان لیگ فوتبال

با سلام

احتراماً با عنایت به نزدیک شدن به زمان برگزاری فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، ضرورت دارد با تاکید حداکثری بر بهره‌مندی دقیق از ظرفیت‌های سامانه هوشمند، مبدا و مقصد کلیه ارتباطات میان همه باشگاه‌ها و آن سازمان صرفاً و فقط در این بستر به انجام رسد.
بر این اساس، هرگونه توافق احتمالی (حتی در صورت یک پرسش و پاسخ) بر اساس تماس شفاهی وفق این مقرره فاقد استناد و اعتبار بوده و می‌بایست در اتوماسیون مربوطه به صورت کامل (پرسش و پاسخ باشگاه و سازمان لیگ) به ثبت رسیده باشد.
دبیرکل فدراسیون فوتبال موظف است با همکاری بخش آی تی فدراسیون و سازمان لیگ زمینه‌های تسهیل هرچه بیشتر ارتباط برخط در این باره را فراهم آورد.

ریاست محترم سازمان لیگ فوتبال

با سلام

احتراماً با توجه به ابلاغیه‌های قبلی، تاکید می‌شود کلیه همکاران که به صورت مستقیم یا به عنوان ناظر در فرایند همکاری با آن سازمان هستند، مطلقاً حق هیچ‌گونه همکاری در حوزه‌های مشاوره‌ای یا زمینه‌های دیگری با باشگاه‌ها را نداشته و ندارند. ضمناً، کمیته اخلاق فدراسیون مسؤلیت حسن اجرای این دستورالعمل را برعهده دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکید تاج به پیگیری و نظارت بر دستورالعمل‌ها توسط سازمان لیگ – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکید تاج به پیگیری و نظارت بر دستورالعمل‌ها توسط سازمان لیگ – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.