بیش از ۳۹۰ هکتار از اراضی و جنگل‌های خوزستان خسارت دیدند – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

بیش از ۳۹۰ هکتار از اراضی و جنگل‌های خوزستان خسارت دیدند - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار کاماکس، داوود میرشکار عصر امروز سه‌شنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای اظهار کرد: در سال جاری چندین مورد آتش سوزی در مناطق چهارگانه زیر پوشش اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان به وقوع پیوست. در این حوادث در مجموع بیش از ۳۹۰ هکتار از اراضی و جنگل‌های پارک‌های ملی کرخه و دز و مناطق حفاظت شده کرایی شوشتر و بدیل بهبهان و هفت شهیدان مسجدسلیمان دچار خسارت شدند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان بیان کرد: بیشترین این حوادث در منطقه حفاظت شده بدیل بهبهان با ۲۲۵ هکتار انجام شده است.

وی گفت: بر اثر این حوادث نیز ۱۱۴ هکتار از اراضی پارک ملی کرخه، ۳۶ هکتار از اراضی منطقه حفاظت شده کرایی شوشتر، هشت هکتار از اراضی منطقه حفاظت شده هفت شهیدان و چهار هکتار از اراضی پارک ملی دز در دزفول دچار آتش سوزی شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیش از ۳۹۰ هکتار از اراضی و جنگل‌های خوزستان خسارت دیدند – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیش از ۳۹۰ هکتار از اراضی و جنگل‌های خوزستان خسارت دیدند – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.