بکارگیری بیش از ۵۰۰۰ نفر از پلیس‌یاران در تامین نظم و امنیت انتخابات

بکارگیری بیش از ۵۰۰۰ نفر از پلیس‌یاران در تامین نظم و امنیت انتخابات

رئیس مرکز انتظام پلیس پیشگیری فراجا از سازماندهی بیش از ۵۰۰۰ پلیس‌یار در چهاردهین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش کاماکس، سرهنگ حمید متقی در تشریح این خبر گفت: این مرکز در راستای اجرای مصوبات قرارگاه تأمین نظم و امنیت انتخابات و با هماهنگی معاونت عملیات فراجا نسبت به آموزش و سازماندهی ۵۲۵۲ نفر از پلیس یاران موسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی در سطح فرماندهی انتظامی استان‌های سراسر کشور اقدام کرده است.

 

وی ادامه داد: برابر رصد و پایش اسنادی و میدانی تعداد ۳۰۵۷ نفر از پلیس یاران در راستای کمک به تأمین امنیت و حفاظت فیزیکی شعب اخذ رأی در کنار ماموران انتظامی و به عنوان لایه سوم تامین امنیت از سوی  فرماندهی انتظامی استان ها بکارگیری و مابقی آنان به صورت آماده باش در محل های پیش بینی شده مستقر شدند.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس مرکز انتظام در پایان با بیان اینکه تایید صلاحیت این افراد از سوی مراجع مربوطه انجام گرفته است گفت : برابر شیوه نامه و دستورالعمل های ابلاغی قرارگاه تامین نظم و امنیت انتخابات و باتوجه به عملکرد خوب پلیس یاران در امر نظم و امنیت انتخابات بکارگیری آنان در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری که در پایان هفته جاری انجام خواهد شد در دستور کار قرارداد.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بکارگیری بیش از ۵۰۰۰ نفر از پلیس‌یاران در تامین نظم و امنیت انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بکارگیری بیش از ۵۰۰۰ نفر از پلیس‌یاران در تامین نظم و امنیت انتخابات"، کلیک کنید.