بهمن قهرمان لیگ برتر بسکتبال زنان شد+ویدیو

بهمن قهرمان لیگ برتر بسکتبال زنان شد+ویدیو

لیگ برتر بسکتبال زنان با قهرمانی گروه بهمن به پایان رسید.  

به گزارش کاماکس، تیم های مهرسان و گروه بهمن در پنجمین فینال لیگ برتر بسکتبال زنان از ساعت 15 شنبه، 19 اسفند به مصاف هم رفتند که در پایان گروه بهمن قهرمان شد.  

گروه بهمن در کوارتر اول این مسابقه 17 بر 9 به برتری رسید. این تیم در کوارتر دوم هم 20 بر 7 پیروز شد تا در نیمه اول 37 بر 16 تیم برتر میدان باشد.

در کوارتر سوم مهرسان رقابت نزدیکی را به نمایش گذاشت و 20 بر 18 به برتری رسید اما در مجموع امتیازات گروه بهمن همچنان جلو بود. گروه بهمن کوارتر چهارم را هم 19 بر 9 به برتری رسید و با حساب 74 بر 45 قهرمان شد. 

این دو تیم پیش از این در مرحله فینال چهار بار به مصاف هم رفتند که سهم هر تیم دو برد بود.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهمن قهرمان لیگ برتر بسکتبال زنان شد+ویدیو" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهمن قهرمان لیگ برتر بسکتبال زنان شد+ویدیو"، کلیک کنید.