بزرگداشت شهدای خدمت در میدان امام حسین (ع) تهران

بزرگداشت شهدای خدمت در میدان امام حسین (ع) تهران

مراسم هفتمین روز شهدای پرواز اردیبهشت تا ساعاتی دیگر در میدان امام حسین (ع) تهران برگزار می شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری کاماکس، مراسم بزرگداشت هفتمین روز شهدای خدمت، امشب در میدان آیینی امام حسین (ع) تهران برگزار می شود. 

این مراسم قرار است بعد از نماز مغرب و عشا آغاز شود. سخنران این مراسم حجت الاسلام میرهاشم حسینی و مداحان آن حسین سیب سرخی، امیر عباسی، محسن عراقی، محمد اسداللهی و سید محمدرضا نوشه ور هستند. احمد بابایی نیز در این مراسم شعرخوانی می کند.

این مراسم امروز پنجشنبه 10 خرداد حوالی ساعت 19:45 بعد از اذان مغرب و عشا با عنوان «شهیدان پرواز» از میدان امام حسین تهران به صورت زنده روانه آنتن شبکه دو سیما می شود.

مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در میدان امام حسین (ع)

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بزرگداشت شهدای خدمت در میدان امام حسین (ع) تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بزرگداشت شهدای خدمت در میدان امام حسین (ع) تهران"، کلیک کنید.