«بریکس» در پی ساخت نظم نوین در حکمرانی جهانی با حفظ منفعت تمام ملت ها است

  «بریکس» در پی ساخت نظم نوین در حکمرانی جهانی با حفظ منفعت تمام ملت ها است

سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه گفت: ظرفیت هایی چون «بریکس» در پی ساخت نظم نوین در حکمرانی جهانی با حفظ منفعت تمام ملت ها است.

 به گزارش کاماکس، کاظم جلالی در آستانه برگزاری نشست وزیران امور خارجه بریکس در  روسیه  در صفحه اجتماعی ایکس نوشت : «در تاریخ همواره نظم های جهانی از دل جنگ ها بیرون آمده اند و تنها منافع فاتحان را در نظر داشتند.

اکنون با بلوغ بشر، ظرفیت هایی چون بریکس در پی ساخت نظم نوین در حکمرانی جهانی با حفظ منفعت تمام ملت هاست.»

 وی افزود: نشست وزیران امور خارجه عضو بریکس  با حضور علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، گام مهمی برای ایجاد این نظم جدید است.

بر اساس این گزارش، نشست وزیران امور خارجه بریکس در روزهای دوشنبه و سه شنبه در روسیه برگزار می شود.

این اولین نشست وزیران امور خارجه  عضو بریکس، پس از عضویت رسمی جمهوری اسلامی ایران در این گروه است.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "  «بریکس» در پی ساخت نظم نوین در حکمرانی جهانی با حفظ منفعت تمام ملت ها است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "  «بریکس» در پی ساخت نظم نوین در حکمرانی جهانی با حفظ منفعت تمام ملت ها است"، کلیک کنید.