برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پنج حوزه رای گیری در آلمان

برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پنج حوزه رای گیری در آلمان

مدیرکل کنسولی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: مقدمات لازم برای اخذ رای و فراهم آوردن زمینه مشارکت گسترده ایرانیان خارج از کشور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فراهم شده است.

به گزارش کاماکس، «علیرضا محمودی» مدیرکل کنسولی وزارت امور خارجه روز جمعه 18 خرداد با حضور در محل سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در فرانکفورت، با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص اهمیت برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در داخل و خارج از کشور، تاکید کرد که مقدمات لازم برای اخذ رای و فراهم آوردن زمینه مشارکت گسترده ایرانیان خارج از کشور در این انتخابات فراهم شده است.

مسیول برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در خارج از کشور همچنین اعلام کرد که این انتخابات در روز جمعه هشتم تیر علاوه بر داخل کشور به صورت همزمان در نمایندگی های سیاسی و کنسولی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور برگزار خواهد شد.

در این نشست، منصور آیرم، سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در فرانکفورت، گزارشی از آخرین وضعیت خدمات کنسولی به ایرانیان و اقدامات به عمل آمده برای فراهم آوردن زمینه مشارکت هموطنان در دو حوزه رای گیری در شهرهای فرانکفورت و بُن را تشریح کرد.

بر اساس اعلام کنسولگری ایران در فرانکفورت، در جمهوری فدرال آلمان پنج حوزه رای گیری در شهرهای برلین، هامبورگ، مونیخ، فرانکفورت و بن در روز برگزاری چهاردهمین دوره  انتخابات ریاست جمهوری در خدمت هموطنان خواهند بود.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پنج حوزه رای گیری در آلمان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پنج حوزه رای گیری در آلمان"، کلیک کنید.