برگزاری مجمع فوتبال اصفهان با چاشنی جدایی باشگاه‌داری فوتبال از سایر رشته‌ها

برگزاری مجمع فوتبال اصفهان با چاشنی جدایی باشگاه‌داری فوتبال از سایر رشته‌ها

کاماکس/اصفهان مجمع عمومی هیئت فوتبال استان اصفهان با حضور مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش کاماکس، مجمع عمومی سالیانه هیات فوتبال استان اصفهان امروز (پنجشنبه، ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳) با حضور رئیس فدراسیون فوتبال، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان، سرپرست معاونت توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان، رئیس هیئت فوتبال، مدیران عامل باشگاه‌های سپاهان و ذوب‌آهن در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی استان اصفهان برگزاری شد.

در این مجمع در خصوص صورت‌های مالی و عملکرد بخش مالی و بودجه سال‌های قبلی، شرایط فوتبال اصفهان و تعیین نایب رئیس هیئت صحبت شد و بودجه سال جاری اعلام و تایید شد.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در این مجمع اظهار کرد: سهم اصفهان در حوزه فوتبال وسیع است و اصفهان ویژگی‌های خاصی در حوزه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی دارد.فوتبال گستردگی دارد و فضای متفاوتی با سایر رشته‌ها دارد، گاهی احساس می‌کنم گسترده پرداختن به ورزش سبب ایجاد شائبه و ابهام شود. برای مثال می‌گویند VAR نمی‌آید تا فوتبال برای تیمی در بیاید، وقتی ابهام و حساسیت زیاد می‌شود، باید توضیح زیادی برای هر موضوع ارائه کنیم.

او اعلام کرد: به زودی باشگاه فوتبال باید از سایر رشته‌ها جدا شود و نمی‌توان همزمان در فوتبال و سایر رشته‌ها تیم‌داری کرد.

تاج با اشاره به مجوز حرفه‌ای گفت: سپاهان تنها باشگاهی بود که تمام استاندارهای لازم را از نظر AFC و فیفا کسب کرد که از افتخارات مجموعه ورزشی کشور است.

او یادآور شد: فوتبال بانوان در اصفهان عقب است و امیدواریم اتفاق خوبی در فوتبال بانوان اصفهان بیفتد و تیم‌های اصفهانی روی سکو قرار گیرند؛ همچنین سهم اصفهانی‌ها در تیم‌های ملی فوتبال بانوان کم است، در بخش بانوان باید کار جدی انجام شود. در فوتبال ساحلی اصفهان نیز همین مورد وجود دارد، باید کار جدی صورت بگیرد و اتفاقات خوب ادامه پیدا کند.

به گزارش کاماکس، همچنین علی طاهری با بیان اینکه تنها استانی هستیم که در تمام زیرمجموعه‌ها در بالاترین سطح فعال هستیم، در خصوص ساختمان اداری هیئت درخواست همکاری مدیر کل استان درخواست همکاری داد که مورد تایید اعضا مجمع قرار گرفت.

زهرا سرجویی با ۴۱ رای از مجموع ۴۴ رای به عنوان‌ نایب رییس بانوان هیئت فوتبال استان اصفهان انتخاب شد.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری مجمع فوتبال اصفهان با چاشنی جدایی باشگاه‌داری فوتبال از سایر رشته‌ها" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری مجمع فوتبال اصفهان با چاشنی جدایی باشگاه‌داری فوتبال از سایر رشته‌ها"، کلیک کنید.