برنده قطعی توپ طلا از نگاه نیمار

برنده قطعی توپ طلا از نگاه نیمار

آفتاب نیوز :

وینیسیوس روز های بسیار خوبی را با ریال مادرید تجربه می کند.

این بازیکن برزیلی در اوج دوران فوتبالی خود به سر می برد. قهرمانی با ریال مادرید در رقابت های لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا باعث شده است تا از وینیسیوس به عنوان شانس اصلی کسب توپ طلا سخن به میان آید.

به نوشته بی ان اسپورت، نیمار به ستایش از وینیسیوس پرداخت و او را شانس اصلی کسب توپ طلا دانست.

او گفت: کاملا روشن است که توپ طلا به وینیسیوس خواهد رسید. من به این جوان بسیار علاقه دارم و همواره او را تشویق می کنم. او دوست بزرگی است که فوتبال به من بخشیده است. بدون شک وینیسیوس برنده توپ طلا خواهد شد.

نیمار درباره لیونل مسی گفت: ما زیاد با هم صحبت می کنیم. حتی روز گذشته او پیامی برای من فرستاد. ما دوستان خوبی برای هم هستیم. مسی بعد از قهرمانی من با الهلال در جام پادشاهی پیام تبریک فرستاد. او انسان بزرگی است.

این ستاره برزیلی درباره این سوال که حسرت قهرمانی در چه جامی را دارد؟ گفت: جام جهانی.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنده قطعی توپ طلا از نگاه نیمار" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنده قطعی توپ طلا از نگاه نیمار"، کلیک کنید.