برزیل فاتح نبرد دوم برابر ایران/ تکرار نتیجه بازی اول در مسابقه دوم

برزیل فاتح نبرد دوم برابر ایران تکرار نتیجه بازی اول در مسابقه دوم

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار تدارکاتی خود برابر برزیل مغلوب این تیم شد و دو تیم روز شنبه سومین و آخرین بازی تدارکاتی خود را برگزار خواهند کرد. 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری کاماکس، ملی پوشان والیبال ایران که اردوی چند روزه خود را پیش از آغاز لیگ ملت ها در کمپ فدراسیون والیبال برزیل آغاز کرده اند، روز پنجشنبه 27 اردیبهشت به وقت محلی در دومین دیدار تدارکاتی خود به مصاف برزیل رفتند.

ایران در ست اول با ترکیب میلاد عبادی پور، پوریا حسین خانزاده، جواد کریمی، محمد ولی زاده، علیرضا فراهانی مصلح آبادی، امین اسماعیل نژاد و محمدرضا حضرت پور به میدان رفت و در آن سمت برزیل با ترکیب لوکاس ساتکمپ، فلاویو، فرناندو، تالس، دارلان سوزا، لوکارلی، و لیال مقابل ایران قرار گرفت. در این ست دو تیم کار را برابر آغاز کردند، اما در ادامه برزیل عملکرد بهتری داشت و نهایتا با نتیجه 25 بر 21 به برتری رسید.

در ست دوم تغییراتی در ترکیب ایران حاصل شد و بازیکنانی نظیر امیرحسین اسفندیار و محمد بربست به زمین آمدند، اما در نهایت این برزیل بود که با نتیجه قاطع 25 بر 12 به برتری رسید.

در ست سوم نیز تغییر و تحولاتی در ترکیب دو تیم رخ داد که پایز متین احمدی و مبین نصری را به میدان فرستاد و از سمت مقابل هم رزنده ترکیب برزیل را دستخوش تغییرات زیادی کرد. در این ست کار از ابتدا نزدیک پیش رفت و در پایان این ایران بود که با نتیجه 27 بر 25 به برتری دست یافت.

در ست چهارم نیز پایز تغییراتی در ترکیب ایجاد کرد و از آرمان صالحی و محمدطاهر وادی را بازی گرفت. با این حال برزیلی ها در اواخر ست عملکرد بهتری داشتند و 25 بر 19 پیروز شدند.

مانند بازی قبلی با توافق دو سرمربی ست پنجم نیز برگزار شد. در این ست برزیل از ابتدا نمایش بهتری از خود ارایه داد و در نهایت با نتیجه 25 بر 18 پیروز شد تا همچون مسابقه قبلی چهار ست به سود میزبان شده باشد و یک ست را هم شاگردان پایز ببرند.

گفتنی است تیم ملی والیبال ایران شنبه در سومین و آخرین دیدار تدارکاتی خود به مصاف برزیل خواهد رفت و سپس کمپ فدراسیون والیبال این کشور را به مقصد هتل محل برگزاری مسابقات لیگ ملت ها ترک خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برزیل فاتح نبرد دوم برابر ایران/ تکرار نتیجه بازی اول در مسابقه دوم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برزیل فاتح نبرد دوم برابر ایران/ تکرار نتیجه بازی اول در مسابقه دوم"، کلیک کنید.