برای کاهش وزن این ترکیب را مصرف کنید

برای کاهش وزن این ترکیب را مصرف کنید

آفتاب نیوز :

آبلیمو یک نوشیدنی بسیار کم کالری است. به طور مثال، اگر آب نصف یک عدد لیمو را بگیرید و با یک لیوان آب مخلوط کنید، تنها 6 کالری خواهد داشت! پس بهتر است آبلیمو را جایگزین نوشیدنی های پر کالری مانند آب پرتقال و نوشابه کنید و مصرف کالری را به مقدار قابل توجهی کاهش دهید و روند لاغری خود را سرعت ببخشید. حتی جایگزین کردن فقط یکی از این نوشیدنی ها در روز با ترکیب آب و لیمو، کالری دریافتی شما را به میزان 100 تا 200 کالری کاهش می دهد.

نوشیدن ترکیب آب و لیمو سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد

بر اساس مطالعات، نوشیدن آب کافی می تواند به افزایش سوخت و ساز بدن کمک کند. طبق گفته محققان، آبرسانی خوب عملکرد میتوکندری (اندامی که در سلول ها به تولید انرژی برای بدن کمک می کند) را بهبود می بخشد. به همین علت، نوشیدن آب و لیمو می تواند باعث افزایش سوخت و ساز بدن شده و در نهایت منجر به کاهش وزن شود.

آبلیمو باعث ایجاد احساس سیری می شود

نوشیدن آب بیشتر اوقات به عنوان یکی از اصلی ترین بخش رژیم های غذاییِ مخصوصِ کاهش وزن لحاظ می شود، چون بدون افزایش مصرف کالری، موجب تقویت احساس سیری می شود.

آبلیمو روند لاغری را سرعت می بخشد

با توجه به اثرات مفیدی که آبلیمو بر سوخت و ساز، سیری و آبرسانی بدن دارد، می توان انتظار داشت که باعث افزایش سرعت لاغری و کاهش وزن شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برای کاهش وزن این ترکیب را مصرف کنید" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برای کاهش وزن این ترکیب را مصرف کنید"، کلیک کنید.