این رویای من بود که سرمربی بارسلونا شوم

این رویای من بود که سرمربی بارسلونا شوم

آفتاب نیوز :

باشگاه بارسلونا بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) پس از اعلام رسمی فسخ قرارداد ژاوی هرناندس، در فاصله خیلی کمی هانسی فلیک را به عنوان سرمربی جدید خود معرفی کرد. سرمربی پیشین بایرن مونیخ و تیم ملی فوتبال آلمان با امضای قراردادی دو ساله هدایت بارسا را برعهده گرفت و تا پایان ماه ژوین 2026 خود را به کاتالان ها متعهد کرد.

فلیک 59 ساله در اولین اظهارنظرش به عنوان سرمربی جدید بارسلونا گفت: این رویای من بود که سرمربی بارسلونا شوم و برای این باشگاه کار کنم. خوشحالم که حالا می توانم به عنوان سرمربی بارسلونا کارم را آغاز کنم. این باشگاه فوق العاده است، همه در اینجا این باشگاه را دوست دارند و می خواهند به موفقیت برسد. فلسفه کاری من همانند همیشه است، ارایه بازی مالکانه و خیلی فنی. حضور در اینجا افتخار بزرگی است.

وی همچنین در تمجید از آکادمی باشگاه بارسلونا یعنی لاماسیا که در سال های اخیر پدیده های خوبی را به جهان فوتبال معرفی کرده، اظهار داشت: بارسلونا، لاماسیا را دارد، یکی از بهترین آکادمی های فوتبال در جهان، بنابرین ماموریت ما این است که باعث بهبود سطح کیفی تمامی بازیکنان مان شویم. بارسا یکی از بهترین زمین های تمرین در سطح جهان و ترکیبی از بازیکنان باتجربه و استعداد های جوان را دارد. وظیفه من، دکو (مدیر ورزشی تیم) و رییس باشگاه (خوان لاپورتا) کمک به بهبود سطح کیفی آنهاست.

این سرمربی آلمانی شهریور ماه سال گذشته از سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال آلمان اخراج شد و از آن زمان تاکنون هدایت تیمی را برعهده نداشته است. او در مدت یک و نیم سال حضورش روی نیمکت سرمربیگری بایرن مونیخ (2019 تا 2021) این تیم را به هفت عنوان قهرمانی مختلف رساند که از آن جمله می توان به یک قهرمانی در بوندس لیگا، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و یک قهرمانی در جام جهانی باشگاه ها اشاره کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این رویای من بود که سرمربی بارسلونا شوم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این رویای من بود که سرمربی بارسلونا شوم"، کلیک کنید.