اوسمار:قدرتی که هواداران می دهند پرسپولیس را قوی تر می کند

به روز رسانی

اوسمار:قدرتی که هواداران می دهند پرسپولیس را قوی تر می کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این قدرتی که هواداران به ما می دهند، پرسپولیس را همیشه قوی تر می کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری کاماکس، اوسمار ویرا در نشست خبری بعد از بازی با فولاد اظهار کرد: بازی سختی بود و دو بار عقب افتادیم اما بازیکنان ما عالی کار کردند. البته شانس های زیادی داشتیم که بیش از چهار گل بزنیم. می دانستیم فولاد از ضربات ایستگاهی استفاده می کند که متاسفانه دو بار گل خوردیم. برای ما نمونه ای شد که با کمک هواداران بازی خوبی انجام دهیم و سه امتیاز را بگیریم.

وی ادامه داد: می خواستم از بازیکنانم تشکر کنم چون تمرکزشان را از بین دو نیمه که با هم بودیم حفظ کردند و در نیمه دوم کارهایی که برنامه ریزی کرده بودیم، انجام دادند. از هوادارانی که به ورزشگاه آمدند تشکر می کنم، حتی در روزی که هوا سرد بود به ورزشگاه آمدند و زمانی که از فولاد عقب بودیم ما را رها نکردند. این قدرتی که هواداران به ما می دهند، پرسپولیس را همیشه قوی تر می کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس گفته که منتظر اوسمار است تا نام مهاجم مدنظرش را به باشگاه بدهد، گفت: صحبتی هست که داخل باشگاه است و دوست ندارم حرف هایی که بین من و درویش انجام می شود، با بیرون در میان بگذارم.

اوسمار راجع به محرومیت محمدحسین کنعانی زادگان از حضور در دربی و پاشنه آشیل خط دفاعی پرسپولیس برای این مسابقه تصریح کرد: امروز می خواستم درباره بازی با فولاد صحبت کنم، چون بازی را برده ایم و خوشحالم و باید جشن بگیریم. فردا روز دیگری است و می توانیم درباره دربی صحبت کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اوسمار:قدرتی که هواداران می دهند پرسپولیس را قوی تر می کند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اوسمار:قدرتی که هواداران می دهند پرسپولیس را قوی تر می کند"، کلیک کنید.