امیر جعفری به مدال نقره دست یافت – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

امیر جعفری به مدال نقره دست یافت - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری کاماکس، در ادامه مسابقات جام جهانی پاراوزنه برداری امارات، امروز امیر جعفری در دسته 65 کیلوگرم با مهار وزنه 203 کیلوگرم در جایگاه دوم ایستاد و به مدال نقره رسید. ملی پوش کشورمان در مجموع موفق به کسب نشان نقره شد.

پیش از این محسن بختیار در دسته 59 کیلوگرم، احمد امین زاده در دسته مثبت 107 کیلوگرم و علی اکبر غریب شاهی در دسته 107 کیلوگرم به مدال طلا رسیده بودند، سید حامد صلحی پور در دسته 97 کیلوگرم و روح الله رستمی در دسته 88 کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره شدند.

رقابت های جام جهانی وزنه برداری با حضور 183 ورزشکار (107 مرد و 76 زن) از 32 کشور جهان به میزبانی امارات از دهم تا پانزدهم اسفند ماه برگزار شد. این مسابقات یکی از رویدادهای مسیر کسب سهمیه برای بازی های پارالمپیک پاریس 2024 است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیر جعفری به مدال نقره دست یافت – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیر جعفری به مدال نقره دست یافت – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.