امیدواری ملوانان به فصل جدید/ خواسته ای که به تحقق نرسید – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار کاماکس، تیم فوتبال ملوان فصل بیست و سوم رقابت های کار خود را با هدایت مهدی تارتار آغاز کرد و سفیدپوشان یکی از بهترین فصل های خود را در لیگ برتر به پایان رساندند.

ملوان فصل گذشته را در حالی با کسب 41 امتیاز به پایان رساند که از لحاظ رده بندی در جایگاه ششم ایستاد و بهترین عملکرد خود را در طول دوران حضورش در لیگ برتر ثبت کرد اما مهدی تارتار نتوانست از لحاظ کسب امتیاز به رکورد 44 امتیاز کسب شده در طول یک فصل توسط «دراگان اسکوچیچ» دست یابد.

ملوان فصل را با دو شکست متوالی برابر استقلال تهران و ذوب آهن آغاز کرد اما در هفته سوم شاگردان تارتار با پیروزی 4 بر صفر برابر فولاد خوزستان به اولین پیروزی خود در این فصل دست یافتند. ملوان هم از جمله باشگاه هایی در این فصل بود که فصل گذشته هم از لحاظ مدیریتی و هم از لحاظ کادر فنی با تغییراتی رو به رو شد.

ملوان که فصل بیست و دوم یکی از مدعیان اصلی سقوط به دسته پایین تر محسوب می شد، در فصل بیست و سوم و در همان نیم فصل اول آمار خوب 6 پیروزی، 6 تساوی و 3 شکست را از خود به ثبت رساند و در پایان هفته پانزدهم با کسب 24 امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفت و حتی یکی از مدعیان کسب سهمیه آسیایی نیز محسوب می شد. کسب نتیجه خوب توسط ملوان، خیال هواداران این تیم را برای بقا در لیگ برتر قطعی کرد.

در نقل و انتقالات نیم فصل و به واسطه اینکه ملوان یک باشگاه نظامی و زیر نظر نیروی دریایی ارتش فعالیت می کند، برخی از بازیکنان سرباز از تیم های دیگر از جمله حبیب فرعباسی، میلاد سرلک و محمد عمری برای گذراندن دوران خدمت مقدس سربازی راهی این تیم شدند که جذب سرلک و عمری به دلیل حضور این دو بازیکن در پرسپولیس با سروصداهای زیادی همراه شد اما در نهایت این دو بازیکن در نیم فصل دوم پیراهن سفید ملوان را بر تن کردند.

امیدواری ملوانان به فصل جدید/ خواسته ای که به تحقق نرسید

ملوان از معدود تیم هایی بود که دو تیم صدرنشین پرسپولیس و استقلال تهران نتوانستند این تیم را در ورزشگاه سیروس قایقران انزلی شکست دهند و سرخابی با کسب امتیاز از زمین بازی خارج شدند. یکی از معضلات و مشکلات ملوان در این فصل نبود ورزشگاه مناسب برای این تیم است. در اکثر بازی های این فصل هواداران ملوان با حضور خود در ورزشگاه باعث تکمیل شدن ظرفیت آن می شدند و این موضوع باعث شد تا هم مدیران این باشگاه و هم مدیران اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان به فکر ایجاد یک ورزشگاه بزرگ تر برای تیم ملوان کنند و در این خصوص جلساتی هم با مقامات مختلف داشتند اما تا به امروز خبری از ساخت ورزشگاه جدید برای باشگاه ملوان نشده است.

ملوان جز باشگاه هایی بود که در فصل گذشته با بودجه بسیار پایین نسبت به دیگر تیم ها بسته شد اما عملکرد خوب این تیم باعث شد تا هواداران از اعضای تیم خود راضی باشند و باید دید برای فصل بیست و چهارم کادر فنی ملوان حفظ خواهد شد یا خیر. ملوان در پایان فصل بیست و سوم با کسب 10 پیروزی، 11 تساوی و 9 شکست به کار خود پایان داد. رضا جعفری و محمدرضا سلیمان به ترتیب با 9 و 8 گل زده بهترین گلزنان این فصل ملوان بودند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیدواری ملوانان به فصل جدید/ خواسته ای که به تحقق نرسید – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیدواری ملوانان به فصل جدید/ خواسته ای که به تحقق نرسید – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.