امتناع سالیوان از اظهارنظر درباره ارایه موشک های «اتکمز» به اوکراین

امتناع سالیوان از اظهارنظر درباره ارایه موشک های «اتکمز» به اوکراین

جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید در واکنش به گزارش های مطرح شده درباره وجود موشک های اتکمز در بسته امنیتی 300 میلیون دلار جدید آمریکا برای اوکراین عنوان کرد که در این زمینه نمی تواند چیزی اعلام کند.

به گزارش کاماکس، سالیوان روز سه شنبه در کنفرانسی خبری در واکنش به این گزارشات گفت: من امروز هیچ اعلامیه ای برای شما درباره با اتکمز ندارم.

ولودیمیر زلنسکی، رییس جمهوری اوکراین ماه هاست که واشنگتن را متقاعد می کند تا موشک های دوربرد را به کی یف ارسال کند.

روزنامه آمریکایی «پالتیکو» پیش تر با استناد به مقام های مطلع آمریکایی جزییاتی را از تصمیم واشنگتن برای ارسال مخفیانه این موشک های دوربرد برای اوکراین فاش کرده و نوشته، که این تصمیم در ماه ژوییه در پی مشاهده شکست های ضدحمله اوکراینی ها اتخاذ شد.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امتناع سالیوان از اظهارنظر درباره ارایه موشک های «اتکمز» به اوکراین" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امتناع سالیوان از اظهارنظر درباره ارایه موشک های «اتکمز» به اوکراین"، کلیک کنید.