استقبال مردم رودسر از خادمین حرم رضوی – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

استقبال مردم رودسر از خادمین حرم رضوی - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار کاماکس، عصر دوشنبه مردم رودسر با شاخه های گل از پرچم متبرک حرم مطهر امام رضا (ع) استقبال ویژه ای داشتند و خدام رضوی را همراهی کردند، این در حالی است که بسیاری از مردم ولایت مدار رودسر ساعت ها حضور کاروان خادمان ملکوتی حضرت ثامن الحج حضرت امام رضا (ع) را انتظار می کشیدند.

کاروان خادمان امام هشتم شیعیان جهان که پرچم حرم مطهر رضوی را نیز به همراه داشتند، در امامزادگان آستان مقدس آقا سید ابراهیم وآقا سید مرتضی ماچیان مورد استقبال عاشقان هشتمین ستاره آسمان امامت و ولایت قرار گرفتند.

استقبال کم نظیر اقشار مختلف مردم به خصوص بانوان، کودکان، نوجوانان و جوانان برای تبرک پرچم بارگاه رضوی، باعث وقفه های زیاد در حرکت کاروان رضوی می شد و خدام حرم رضوی در میان انبوه جمعیت، پرچم بارگاه رضوی را برای تبرک در اختیار مردم قرار می دادند، اشک اشتیاق نوجوانان و جوانان با مشاهده این کاروان، فضای معنوی خاصی را ایجاد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقبال مردم رودسر از خادمین حرم رضوی – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقبال مردم رودسر از خادمین حرم رضوی – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.