ارسال پیامک اطلاع رسانی به مسافران مقاصد اجرای طرح کدینگ

ارسال پیامک اطلاع رسانی به مسافران مقاصد اجرای طرح کدینگ

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: در استان های سیستان و بلوچستان، کرمان و بخش شرقی هرمزگان تعدادی از جایگاه ها از طرح کدینگ خارج شده اند و مسافران نوروزی می توانند از طریق این جایگاه های عرضه، سوخت موردنیاز خود را دریافت کنند.

به گزارش کاماکس، فضل الله اکبری امروز در نشستی خبری با بیان اینکه در این استان ها تنها خودروهایی که بومی این استان ها هستند می توانند در جایگاه های این مناطق سوخت گیری کنند، اما برای ایام نوروز، شماری از جایگاه ها با نظر مسیولان استانی، از طرح کدینگ خارج شده است و مسافران نوروزی می توانند در این جایگاه ها با کارت آزاد جایگاه داران و یا کارت سوخت شخصی با نرخ آزاد 300 تومانی سوخت گیری خود را انجام دهند.

به گفته وی با تمهیدهای اندیشیده شده و به منظور سهولت مسافران نوروزی این مقاصد، سامانه ای ایجاد شده است تا تعداد و مشخصات کامل این جایگاه ها، همراه با شماره تلفن و آدرس جایگاه ها از طریق پیامکی به محض ورود مسافران به محدوده این استان ها (از طریق ثبت پلاک خودرو توسط دوربین های جاده ای) اطلاع رسانی شود.

قایم مقام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی افزود: اطلاعات کامل این جایگاه های عرضه سوخت از طریق نصب بنر در همه جایگاه ها نیز به مسافران اطلاع رسانی خواهد شد.

اکبری با بیان اینکه  در استان سیستان و بلوچستان بیش از 50 درصد جایگاه ها از طرح کدینگ خارج شده اند و مسافران نوروزی می توانند از طریق این جایگاه های عرضه، سوخت مورد نیاز خود را دریافت کنند، گفت: این طرح به دقت و با نظارت کامل در این مناطق اجرایی می شود و کارت آزاد به میزان کافی برای مسافران در این جایگاه ها نیز توزیع شده است.

به گفته وی در صورتی که نیاز به جایگاه های بیشتری برای توزیع سوخت نوروزی داشته باشیم، این آمادگی وجود دارد تا به سرعت جایگاه هایی تازه را از طریق نواحی مجهز کنیم.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارسال پیامک اطلاع رسانی به مسافران مقاصد اجرای طرح کدینگ" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارسال پیامک اطلاع رسانی به مسافران مقاصد اجرای طرح کدینگ"، کلیک کنید.