ارائه تازه‌ترین دستاوردهای علوم شناختی در کنگره دانش‌آموزی و دانشجویی علوم اعصاب

ارائه تازه‌ترین دستاوردهای علوم شناختی در کنگره دانش‌آموزی و دانشجویی علوم اعصاب

دومین کنگره دانش‌آموزی و دانشجویی علوم اعصاب با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی برگزار می‌شود.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری کاماکس، دومین کنگره دانش‌آموزی و دانشجویی علوم اعصاب با هدف برقراری تعامل و همکاری میان دانش‌آموزان، دانشجویان، استادان و محققان علاقه‌مند به فعالیت در رشته‌های علوم اعصاب با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی برگزار می‌شود.

این کنگره مجموعا شامل ۱۰ سخنرانی، هشت پنل، چهار کارگاه آموزشی در طیف موضوعی متنوعی است تا بتواند مخاطبان خود را در رشته‌های تجربی، انسانی و ریاضی حفظ کند. این رویداد علمی و پژوهشی توسط جامعه علوم اعصاب علامه حلی، ۱۷ و ۱۸ مرداد امسال در تهران برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این کنگره و ارسال مقاله در سایت Neuro.Helli.ir ثبت ‌نام کنند و اطلاعات بیشتر را از طریق کانال‌های اطلاع‌رسانی ستاد توسعه علوم وفناوری‌های شناختی، سایت و کانال‌های دبیرستان علامه حلی تهران دریافت کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارائه تازه‌ترین دستاوردهای علوم شناختی در کنگره دانش‌آموزی و دانشجویی علوم اعصاب" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارائه تازه‌ترین دستاوردهای علوم شناختی در کنگره دانش‌آموزی و دانشجویی علوم اعصاب"، کلیک کنید.