اجرای گروه هم خوانی و مدیحه سرایی «العباد» در مدینه منوره برای شهدای خدمت+ فیلم

اجرای گروه هم خوانی و مدیحه سرایی «العباد» در مدینه منوره برای شهدای خدمت+ فیلم

گروه هم خوانی و مدیحه سرایی «العباد» استان خوزستان در مدینه منوره برای شهدای خدمت به اجرای برنامه پرداخت.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری کاماکس، گروه هم خوانی و مدیحه سرایی «العباد» استان خوزستان، که رتبه نخست مسابقات سراسری قرآن در سال 1398 را در کارنامه دارد، از جمله گروه های همخوانی شناخته شده کشورمان است که امسال در قالب کاروان قرآنی نور به سرزمین وحی مشرف شده است.

سرپرستی گروه العباد اعزامی به حج 1403 بر عهده مرتضی طرفی است. این گروه هشت عضو دارد که هم اکنون پنج عضو آن با نام های نصرالله بریچی، خلیل سعیدی، صادق بیت سعید، مرتضی طُرفی و محمد امین سبحانی خالص در مدینه منوره حضور دارند.

مرتضی طرفی سرپرست گروه تواشیح العباد با تشریح برنامه های این گروه بیان کرد: هم اکنون در مدینه منوره هستیم و از اینکه توفیقی شد تا در خدمت زایران بیت الله الحرام باشیم خدا را سپاسگزاریم. با توجه به مناسبت های ملی و مذهبی برنامه های متفاوت و متنوعی متناسب با شرایط زایران اجرا می کنیم.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت اظهار داشت: یکی از اجرا های ما با سانحه دلخراش سقوط بالگرد همزمان شده بود. شب پیش از اجرا با یکی از شاعران در اهواز به نام کریم مشعلی تماس برقرار کردیم و او برایمان اثری درباره گرامیداشت یاد رییس جمهور شهیدمان آقای رییسی سرود. هنگام اجرای این برنامه در جمع زایران یکی از هتل های نزدیکی حرم نبوی تعداد بسیاری از آنها گریه می کردند و برای مظلومیت خادم الرضا (ع) به سوگ نشستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای گروه هم خوانی و مدیحه سرایی «العباد» در مدینه منوره برای شهدای خدمت+ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای گروه هم خوانی و مدیحه سرایی «العباد» در مدینه منوره برای شهدای خدمت+ فیلم"، کلیک کنید.