اجرای پویش «چشم به راهیم» برای سفرهای نوروز 1403 در لرستان – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

اجرای پویش «چشم به راهیم» برای سفرهای نوروز 1403 در لرستان - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری کاماکس، مرتضی شیروانی در سخنانی، اظهار داشت: در راستای اهداف و برنامه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در خصوص فرهنگ سازی و ارتقای ایمنی و کاهش سوانح رانندگی، پویش چشم به راهیم امسال همچون سنوات قبل اما با رویکردی جدید در استان برگزار می شود.

وی ادامه داد: این طرح با نام «چشم به راهیم» به منظور ارتقای ایمنی سفرهای برون شهری نوروزی و کاهش سوانح رانندگی و استفاده حداکثری از ظرفیت های استانی و سازمانی پیش بینی شده است که از 25 اسفند سال جاری لغایت 13 فروردین 1402 به مدت 18 روز اجرا خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان، تصریح کرد: این پویش در کیلومتر 10 محور خرم آباد – پلدختر، مجتمع خدمات رفاهی آریا اجرا می شود.

شیروانی، اضافه کرد: مراسم افتتاحیه این پویش روز شنبه 26 اسفندماه ساعت 9 صبح به صورت ویدیوکنفرانس و به طور هم زمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای پویش «چشم به راهیم» برای سفرهای نوروز 1403 در لرستان – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای پویش «چشم به راهیم» برای سفرهای نوروز 1403 در لرستان – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.