اجرای طرح نظارتی تعزیرات ویژه ماه محرم در سراسر کشور – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

اجرای طرح نظارتی تعزیرات ویژه ماه محرم در سراسر کشور - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری کاماکس، سیداحد یوزباشی گفت: با توجه به فرارسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) طرح نظارتی ماه محرم سازمان تعزیرات حکومتی از ۱۷ تا ۳۱ تیر ماه در سراسر کشور اجرا می‌شود.

وی افزود: در این طرح سازمان تعزیرات حکومتی به همراه سایر دستگاه‌های نظارتی به صورت گشت‌های ویژه روزانه و مستمر بر مراکز تهیه و توزیع کالاهای اساسی شامل برنج، روغن، حبوبات، گوشت، مرغ، روغن، قند و شکر نظارت می‌کند.

یوزباشی با اشاره به اینکه این طرح برای جلوگیری از التهاب بازار و افزایش خودسرانه قیمت این اقلام صورت می‌گیرد، گفت: گزارش عملکرد این گشت‌ها به صورت روزانه در سامانه CMS ثبت و قابل نشر در رسانه‌ها برای آگاهی مردم از برخورد جدی با سودجویان است.

معاون نظارت و برنامه‌ریزی سازمان تعزیرات حکومتی افزود: با توجه به گستردگی وسیع جلسات عزاداری، برای نظارت بر کیفیت و کمیت پذیرایی از سوگواران، قیمت مصوب اقلام و برخورد با سود جویان و برهم زنندگان توزیع کالاهای اساسی برنامه‌ریزی جامعی صورت گرفته است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای طرح نظارتی تعزیرات ویژه ماه محرم در سراسر کشور – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای طرح نظارتی تعزیرات ویژه ماه محرم در سراسر کشور – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.