اتمام طرح بهینه سازی شبکه برق در 152 روستای آذربایجان غربی

اتمام طرح بهینه سازی شبکه برق در 152 روستای آذربایجان غربی

به گزارش کاماکس آذربایجان غربی، طاهر کیامهر مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان غربی از اتمام طرح بهارستان در 152 روستای استان خبر داد و گفت: تلاشگران صنعت برق امسال در راستای اجرای طرح های بهینه سازی شبکه برق اقدامات شاخصی در سطح استان به ویژه در سطح روستاها انجام داده اند که اجرای کامل طرح بهارستان در 152 روستای سطح استان بخشی از این اقدامات می باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در ادامه به اجرای «طرح بهارستان» در روستاهای مورد هدف این طرح با اولویت روستاهای مشکل دار اشاره کرد و گفت: با حمایت های انجام شده از سوی دولت سیزدهم در راستای توسعه و بهسازی شبکه های برق روستایی، توجه به مناطق محروم و توسعه متوازن، از ابتدای سال 1402 تا کنون طرح روستا محور بهارستان در 152 روستای آذربایجان غربی با اعتباری بالغ بر 148 میلیارد تومان اجرا شده است.
وی با بیان اینکه بیش از 30 درصد شبکه توزیع برق روستایی استان آذربایجان غربی در قالب طرح بهارستان تا کنون بهسازی شده است، اظهار کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته؛ عملیات نوسازی و بهسازی شبکه های توزیع در قالب طرح بهارستان در بخش زیادی از روستاهای استان انجام شده و اجرای آن تا پوشش صد درصدی تمام روستاهای سطح استان ادامه خواهد داشت
کیامهر اضافه کرد: جابه جایی تیرهای موجود در معابر روستایی، اصلاح شبکه فرسوده، تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار، تعویض و تقویت ترانس ها و نصب پست جدید برق بخشی از کارهایی است که در قالب طرح بهارستان در روستاها انجام شده است.

پایان خبر کاماکس/

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اتمام طرح بهینه سازی شبکه برق در 152 روستای آذربایجان غربی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اتمام طرح بهینه سازی شبکه برق در 152 روستای آذربایجان غربی"، کلیک کنید.