آماده باش نیروی فراجا برای تسهیل تردد مسافران نوروزی – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

آماده باش نیروی فراجا برای تسهیل تردد مسافران نوروزی - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار کاماکس، سردار احمدرضا رادان شامگاه جمعه در حاشیه بازدید از یادمان شهدای شلمچه در خصوص تمهیدات پلیس برای تسهیل سفر کاروان های راهیان نور و مهمانان نوروزی اظهار کرد: کارکنان پلیس در سراسر کشور در جاده ها، شهرها و مناطق مرزی برای تامین امنیت مردم در آماده باش کامل هستند.

وی با بیان اینکه همانند سال های گذشته تاکنون هیچ حادثه ای در سفرهای راهیان نور نداشته ایم، افزود: کاروان های راهیان نور با رعایت استانداردهای حرکت وسیله نقلیه و تعداد مسافران با احتیاط وارد شدند، زیارت های خودشان را انجام دادند و در زمان خروج هم تلاش شده رانندگان استراحت کافی را داشته باشند تا بتوانند به سلامتی مسافران را بازگردانند.

وی در خصوص تمهیدات پلیس برای ماه رمضان تصریح کرد: ماه رمضان امسال یک ویژگی خاص دارد و تقارن آن با عید نوروز است و طبیعی است که با سفرهای نوروزی همراه هستیم که در این راستا پیش بینی های کافی به خصوص در جاده ها و مراسم شب های قدر انجام شده تا هموطنان بتوانند با خیالی آسوده به عبادت، زیارت و روزه بپردازند.

سردار رادان عنوان کرد: امسال در رابطه با رستوران ها درون و بین شهری تسهیلات ویژه ای را قایل شدیم که مسافران بتوانند استفاده کنند؛ البته رستوران داران باید رعایت های لازم را انجام دهند.

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: به واسطه تقارن نوروز و ماه رمضان، پیش بینی می شود که جمعیت بیشتری از زایران راهیان نور تا قبل از آغاز این ماه رمضان در مناطق جنگی حضور پیدا کنند؛ لذا تمهیدات ویژه و نیروهای بیشتری برای امنیت مسیر و مناطق زیارت زایران راهیان نور بکارگیری شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آماده باش نیروی فراجا برای تسهیل تردد مسافران نوروزی – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آماده باش نیروی فراجا برای تسهیل تردد مسافران نوروزی – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.